תקליטן דתי

תקליטן דתי

מחפשים תקליטן דתי לחתונה, לבר מצווה, בת מצווה או כל אירוע אחר?

רגע אחד לפני שאתם בוחרים את התקליטן המושלם לאירוע שלכם, יש כמה דברים שאתם צריכים לקחת בחשבון.

בזמן שבחירת תקליטן לחתונה היא משימה מורכבת, בחירת תקליטן דתי היא אפילו משימה שדורשת כמה בדיקות שונות.

היום בכל אירוע שאליו אנחנו הולכים, אנחנו רואים שיש קהל מעורב של דתיים וחילונים.

לכן, אם אתם מחפשים תקליטן דתי אתם צריכים לזכור דבר חשוב מאוד והוא למצוא תקליטן שלא רק ינגן מוזיקה שמתאימה לחרדים ודתיים אלא גם אחד שידע לשלב בין סגנונות המוזיקה השונים בשביל להפוך את האירוע למיוחד ומרגש במיוחד.

לבחור תקליטן לאירוע זה לא רק לבחור את מי שינגן את המוזיקה, זה לבחור את מי שיחליט איך יראה האירוע הכי חשוב ומיוחד בחיים שלכם.

אתם משקיעים המון אנרגיה ומשאבים בהפקת האירוע שלכם ואתם בטח לא רוצים רק לבחור תקליטן זול, אתם צריכים למצוא את מי שידאג שרחבת הריקודים תהיה מלאה ושמחה כל הזמן.

הנה דגשים לבחירת תקלין לאירוע דתי

להכיר את הקהל. במוזיקה חרדית וגם מוזיקה דתית, יש תמיד דברים חדשים שהרבה תקליטנים שהם חילוניים לא תמיד מכירים.

הרבה פעמים לכל תקליטן יש סגנון המוזיקה שהוא יודע לנגן ואם אתם חוגגים אירוע חרדי אתם צריכים לזכור שרק תקליטן שעיקר העבודה שלו זה הקהל הדתי חרדי הוא מכיר בדיוק מה הקהל אוהב.

ניסיון והכרת הקהל

תקליטן שעובד הרבה זמן עם קהל דתי יודע בדיוק מה הם אוהבים, הוא יודע איזה מוזיקה לנגן שתגרום לקהל שלכם להגיע ולשמוח יחד איתכם עם רחבת הריקודים.

מהלך האירוע

אירוע דתי מאופיין במיוחד שמדובר על חתונה מאופיין בהרבה היבטים שאין אותם תמיד באירוע של קהל חילוני. אם למשל אצל דתיים תמיד עושים בסוף האירוע שבע ברכות, אצל חילונים לא תמיד כולם יושבים לעשות את הברכות ורק כמה אורחים בודדים יושבים ועושים ביחד את הברכות, בעוד שבאירוע דתי כולם יושבים יחד ושרים שירים.

תקליטן כזה ידע מתי לנהל את האירוע בצורה נכונה שמתאימה לאופי של הקהל, בשונה מתקליטן חילוני שלא תמיד יכיר כל דבר כזה אלא אם הוא עשה כבר אירועים כאלו בעבר.

אצל דתיים יש את כסא הכלה, שעליו הכלה יושבת ורק אחרי החופה החתן והכל ביחד בחדר, בעוד שאירוע חילוני הוא שונה הרבה יותר, שיש גם אירועים של חילונים שבהם החתן והכל נמצאים בקבלת הפנים ונפגשים עם האורחים.

מחיר

הרבה פעמים מקבלים החלטה מי יהיה תקליטן באירוע לפי מחיר, אבל אל תעשו את הבחירה רק לפי כמה אתם משלמים עבור השירות.

לפעמים אתם צריכים לזכור שיותר חשוב שמדובר בתקליטן שהוא יותר מתאים לאופי של האירוע מאשר תקליטן שייקח לכם כמה מאות שקלים פחות.

להגיד את המילים הנכונות

באירועים של דתיים וחרדים, התקליטן הוא גם מנחה של האירוע, הרבה פעמים אצל חילונים למשל התקליטן בכלל לא ידבר במהלך האירוע.

אם מדובר על אירוע כמו חינה, שזה אירוע שבו אתם ממש חייבים למצוא תקליטן DJ שיכול להנחות את האירוע, אז צריך לזכור שלפעמים 'סלנג' של חילונים לא יכול להתקבל בעין יפה אצל דתיים ובטח אצל חרדים.

יש מילים שיש להן כפל משמעות ולפעמים חשוב מאוד להימנע להגיד את המילים האלו, אז אל תשכחו שרק מי שמגיע מהעולם הדתי חרדי הוא מי שידע לנהל נכון את האירוע שלכם.

הפרדה נשים וגברים

דבר חשוב לא פחות הוא שיש הפרדה ברורה בין נשים וגברים ברחבת הריקודים.

תקליטן צריך להבין את זה ולכבד את זה, או שיש מקרים שאם מדובר על בת מצווה שם כבר כדאי יותר לקחת תקליטנית שהיא גם מפעילה של האירוע ולא תקליטן גבר.

אותו הדבר כמו צלם מגנטים

אם אתם מחפשים צלם מגנטים לאירוע שלכם שהוא אירוע דתי או מסורתי, כדאי גם למצוא צלם מגנטים שכבר עשה אירועים כאלו בעבר, אחד שידע להתמודד עם הקהל ולהבין את השפה שלו.

דילוג לתוכן