מגנטים לברית

מגנטים לברית היא אחת האטרקציות שצריכים לבחור בקפידה יותר מכל אטרקציה אחרת. הסיבה לכך שצריכים לבחור צלם מגנטים לברית מילה בקפידה היא, כי לא פעם רבים רוצים כי צלם מגנטים יהיה גם הצלם של האירוע ולכן יש חשיבות מאוד גדולה לעשות בחירה נכונה.

הפעם נסביר לכם צעד אחרי צעד איך אתם תדעו לעשות את הבחירה והכי חשוב איך למצוא במהירות צלם מקצועי, אדיב וגם להנות ממחירים הוגנים ומשתלמים במיוחד.

כל מה שאתם צריכים לדעת בשביל להפוך את אירוע הברית שאתם חוגגים להיות מיוחד. למצוא מחיר הוגן ומשתלם, צילום איכותי ולהצליח לשמור על מזכרת מיוחדת מהאירוע.

מגנטים לברית בירושלים
מגנטים לברית_640x579

צלם מגנטים VS צלם לברית

בואו נתחיל מההתחלה. שחוגגים ברית מילה אתם רוצים שיהיה צלם באירוע. ואז, אתם מחליטים להוסיף גם צלם מגנטים. אין ספק שמגנטים לאירועים היא אטרקציית חובה בכל אירוע. אבל, אם לפני שנים שאטרקציית מגנטים לאירועים הייתה בתחילת התדרך, צלמי מגנטים היו לא הכי מוכשרים בצילום (במילים עדינות). היום בגלל התחרות שגדלה בתחום צילום מגנטים כל צלם צריך להביא איתו ערך מוסף. הדרך הטובה ביותר היא באמצעות צילום אומנותי.

אז צלמי מגנטים הפכו להיות גם צלמי אירועים, שיפרו את כישורי הצילום שלהם והיום יש לכם אפשרות לקבל גם מגנטים לברית וגם צילום ברית מלא. 

הרווח הוא שלכם, אתם יכולים להנות מצילום מקצועי של האירוע ומאטרקציה שנותנת מזכרת לאורחים שלכם. אבל רגע אחד לפני שאתם עושים החלטה כזאת שצלם מגנטים יהיה הצלם של האירוע, אתם נדרשים לעשות את הבחירה בקפידה ואני אסביר לכם איך לעשות את זה בצורה נכונה ומדויקיית.

דגשים לבחירה נכונה

יש מספר דגשים לבחירה נכונה של צלם מגנטים שיהיה הצלם של האירוע. אני יעבור איתכם על כל הדגשים האלו במטרה שתצליחו לעשות בחירה הכי טובה שיכולה להיות.

קחו את הניסיון שלי ואת הטיפים הכי חשובים שיש וככה תצליחו למצוא צלם שיש לו המלצות, ניסיון, אתם מתחברים לצילום שלו. והכי חשוב להצליח למצוא מחיר הוגן ומשתלם.

וגם, כמה טיפים שלי להשגת מחיר זול יותר אז מבטיח לכם שכדאי לכם להמשיך לקרוא כי אתם תגלו כמה דברים שהרבה צלמי מגנטים לאירועים מפחדים שתגלו על תחום צילום מגנטים.

צלם לברית בזול_640x426
צלם לברית במרכז_640x427

צילום מקצועי

הדבר הראשון שצריכים לבדוק לפני שאתם סוגרים מול צלם לברית הוא הצילום. לא משנה אתם רוצים שזה יהיה רק מגנטים או שהוא גם יהיה צלם לברית. 

חשוב לוודא את סגנון הצילום ולראות שאתם מתחברים אליו, בשביל זה צריכים לראות את גלריית העבודות של הצלם. צילום זה אומנות בדיוק כמו כל דבר אחר, כמו שלא כל אחד מתחבר לאותו סגנון של מוזיקה ככה גם בצילום. לכל צלם יש את האישיות שלו שהוא מביא בתמונות ואתם צריכים לוודא שזה סגנון הצילום שהכי מתאים לכם ואתם באמת מתחברים אליו.

ברוב המקרים הרבה צלמי מגנטים עבורם הצילו זה ללחוץ על כפתור במצלמה, אפשר לראות את זה מיד ולהבחין בתמונות האלו. לכן בצעו בדיקה של תיק עבודות של הצלם לוודא שזה סגנון הצילום המועדף עליכם.

מגנטים איכותיים

בשביל להפיק מגנטים יש צורך בעבודה עם חומרי גלם ושיטות הדפסה שונות. 

כל צלם מגנטים עובד עם טכנולוגיות אחרות להדפסת תמונות מגנט. יש אתו שעובדים עם מדפסות פוטו רגילות ויש צלמים שהחליטו לתת מוצר איכותי ולעבוד עם מדפסות טרמיות לפיתוח תמונות מגנט. שאתם בודקים צלמים תשאלו איך מפתחים לכם את תמונות המגנט. 

אל תתפשרו ותנסו לחסוך כמה עשרות שקלים בודדים ולקבל מגנטים באיכות ירודה. כי מה שמשפיע באופן ישיר על מחיר המגנטים אותו יציעו לכם הוא איכות חומרי הגלם. הדפים, הדיו, המדפסת שאיתה עובדים ועוד. בשביל לחסוך בהוצאות צלמי מגנטים עובדים עם חומרים זולים וככה יכולים לתת מחיר הרבה יותר זול. לכן, לא ממולץ להתפתות למחיר זול.

צלם מגנטים לברית_640x426
צלם מגנטים לבריתה_640x426

המלצות

בכל תחום ולא רק בתחום הצילום, חשוב מאוד לבדוק המלצות על בעל מקצוע. אחרי עשרות שנים של ניסיון בתחום צילום מגנטים, אנו זכינו במאות לקוחות שבוחרים בנו להיות צלמי מגנטים באירוע שלכם בכל פעם מחדש. 

אז אם אתם מחפשים צלם מקצועי, זה כולל גם המלצות שחשוב מאוד לבדוק על הצלם ולוודא שאתם מקבלים שירות אדיב ויחס אישי במהלך האירוע. 

ההמלצות לא פעם הן הדבר החשוב ביותר. גם אם זה אומר שקיבלתם הצעת מחיר גבוה ביותר, באופן טבעי אתם תבחרו את הצלם שקבילתם עליו המלצה כי אתם עושים החלטה שהיא יותר נכונה. אז אתם יכולים לבקש לקוחות ממליצים יש לנו לא מעט כאלו ונשפח להפנות אליהם. ואפילו יותר נשמח שאתם תהיו הלקוחות הממליצים הבאים שלנו.

אירועים קודמים

אם נהוג שצלם מגנטים יהיה הצלם של הברית. יש דבר שהוא קריטי מאוד וחייב לוודא לפני שסוגרים מול אותו צלם מגנטים.

יש לוודא האם הצלם עשה אירועים כאלו בעבר שבהם הוא היה גם צלם מגנטים וגם הצלם של האירוע. בשביל שתהיו בטוחים שיש לכם עסק עם מישהו שכבר יודע להתנהל בסוגי אירועים כאלו ומכיר את הדנימיקה של הפקת מגנטים במקביל לצילום האירוע. 

חשוב לדעת מה אתם מקבלים בדיוק ושהכל יהיה כתוב, אם לא בהסכם אז לפחות בהודעת ווצאפ בסיסית שבה מופיעים התנאים הבסיסיים של מה שאתם מקבלים, מתי האירוע, מיקום מדויק ותנאי התשלום שסוכמו בינכם לבין הצלם. אלו דברים שכדאי שיהיו לכם כתובים עם כל נותן שירות באירוע.

צלם מגנטים לברית מחיר_640x443

מגנטים לברית מחיר

שמדובר על צילום מגנטים לברית חשוב לזכור שאין מחירון מדויק. כל צלם מגנטים יש לו חבילת צילום אחרות שכוללת בתוכה כל מיני דברים אחרים ולכן המחיר יכול להשתנות. בנוסף לזה שכל אחד יכול לקבוע את המחיר לפי מה שנראה לו, עדיין יש סדר גודל מחירים שכדאי להכיר. לכן, אנחנו מציגים לכם את המחירון שלנו שיעזור לכם לקבל הערכת סדר גודל כמה תשלמו עבור חבילת צילום מגנטים שיש לנו להציע.

חבילת צילום

מחיר

מידע נוסף

בסיס

390 ₪

חבילת 150 מגנטים. בחבילת בסיס לא כוללת צילום סטילס של האירוע.

חבילת צילום + מגנטים

690 ₪

חבילת מגנטים ללא הגבלת כמות + צילום תמונות סטילס של האירוע + הגדלות מתנה + דיסק תמונות + אינסטהבלוקים מתנה.

מגנטים + צילום + וידאו

890 ₪

חבילת צילום מגנטים ללא הגבלת כמות + צילום תמונות סטילס ללא הגבלה + צילום וידאו לטקס ברית (וידאו ללא עריכות).

 

 

שאלות תשובות וטיפים שכדאי לקרוא

העלות של צילום מגנטים לברית היא בהתאם לבחירת חבילת צילום. יש חבילות צילום בסיס ב 390 ש"ח שכוללות 150 מגנטים ויש חבילת צילום מורחבת שכוללת מגנטים + צילום סטילס + וידאו ב 890 ש"ח.

בהחלט כן. כפי שהסברתי גם קודם אין שום מניעה שצלם האירוע יעשה גם מגנטים. אבל חשוב לוודא שאותו צלם עשה אירועים דומים בעבר ויכול להתמודד עם צילום סטילס + צילום מגנטים באירוע.

אנו מספקים שירות של צילום לכל סוגי האירועים בפריסה ארצית. אבל לאזורים שהם לא גוש דן יש תוספת מחיר בהתאם למרחק. בנוסף אנו מספקים שירות בירושלים וגם בחיפה. 

אם אתם רוצים להשיג מחיר יותר זול הטיפ הטוב ביותר הוא לחפש קרוב. אם אתם מחפשים צלם לאירוע בנתיבות ויצרתם קשר עם צלם שמגיע מחיפה, הוא בטח או שיסרב לעשות את האירוע כי נסיעה מחיפה לנתיבות היא לא הכי קצרה. או שהוא ייתכן לכם הצעת מחיר גבוה בכמה מאות שקלים יותר. לכן, לאירוע בנתיבות חפשו צלם לברית בנתיבות וככה תקבלו מחיר יותר משתלם.

דילוג לתוכן