דף הבית >> שולחן סנוקר
 
שולחן ביליארד להשכרה
שולחן סנוקר להשכרה
שולחן סנוקר להשכרה
שולחן ביליארד להשכרה
השכרת שולחן סנוקר – בואו לשחק עם הגדולים.

רוצים להביא אליכם לאירוע את מועדון הסנוקר ? שולחן הסנוקר או שולחן הביליארד כבר ממזמן משחק לא רק למבוגרים אלא אטרקציה מקורית באירועים לילדים ונוער. שולחן הביליארד להשכרה חביבה אטרקציה המשדרגת אירועים ופופלארית מאוד בתחום הפקת האירועים והאטרקציות.  אם אתן מחפשים אטרקציות לאירועים או אטרקציות לבר המצווה או אטרקציות לבת המצווה שולחן הסנוקר יכול להווה בשבילם פתרון מצויין להקפצת האירוע. שולחן הביליארד

שולחנות הסנוקר שלנו מקצועיים ואיכותיים במיוחד ומתאמים לאירועים מיוחדים ובמיוחד מעשירים אירועים. אנו בדניאל אטרקציות והפקות אירועים מתמחים בהפקת אירועים ובהתאמת אטרקציות מקוריות לאירועים . ברשותינו מגוון שולחנות משחק להשכרה וליד שולחן הביליארד להשכרה או שולחן הסנוקר להשכרה היינו ממליצים לכם להוסיף גם כמה עמדות מולטימדיה ושלוחנות משחק כמו שולחן הוקי אוויר כדורגל שולחני שולחן פינג פונג ועוד... שולחנות המשחק לאירועים ועמדות המולטימדיה לאירועים יקפיצו לכם את האירוע פי 2 . הילדים והמבוגרים מתים על פעילות סביב שולחנות משחק .
​נסו אותנו ולא תתאכזבו דניאל אטרקציות והפקת אירועים 0522743383

 
שולחן סנוקר להשכרה
שולחן סנוקר להשכרה
שולחן ביליארד להשכרה לאירועים

שולחנות הביליארד של דניאל אטרקציו והפקת אירועים מתאימים לילדים ומבוגרים כאחד ומשדרגים כל אירוע. הוספת שולחן הביליארד עם מבחר שולחנות המחשק שברשותינו, כגון: כדורגל שולחני, שולחן פינגפונג, שולחן הוקי אוויר , שולחן מיני פינג פונג יהפכו את האירוע שלכם לאירוע בלתי נשכח .

השולחנות שברשותינו הינם חדישים ומתחוזקים אחרי כל אירוע ואירוע.

ברשותינו שולחנות בילארד במגוון גדלים.

 

שולחן ביליארד להשכרה

פרטי המוצר שולחן  סנוקר להשכרה
השכרת שולחן סנוקר

אורך : 120 סמ
רוחב : 60 סמ
גובה : 74 סמ
משקל 12 ק"ג

הערות:
המוצר נכנס ברכב פרטי.
המוצר מגיע עם רגליים מתקפלות.