דף הבית >> בת מצווה בבריכה >> מסיבת בריכה
 

מסיבת בריכה

רוצים בת מצווה בבריכה? אינכם מעוניינים לחגוג במועדון בת מצווה ?​ לנו יש את המקום המושלם בשבילכם בת מצווה בבריכה בבריכת קאנטרי קיבוץ גבעת השלושה ליד פתח תקווה.
בואו לחגוג אירוע בת מצווה קצת אחר במתחם בריכה המשלב בריכה, מגלשת אקסטרים ושלל הפתעות במחם הבריכה כגון שולחנות משחק מגוונים, כגון : שולחן סנוקר, שולחן הוקי אוויר דורגל שולחני ועוד.. מבחר עמדות מולטימדיהעל מגוון משחקים וירטואלים בעמדות משחק מרהיבות , גון: עמדות ווי, עמדות פלייסטישן, עמדות איקס בוקס ועוד..
במתחם הרחבה תולו למצוא את אטרקציית השנה קולנוע 7 מימדים נייד אצלכם באירוע. קולנוע פרטי 7 מימדים 7D אצלכם במסיבת הבריכה. כל הפעילות במתחם הבריכה מלווה בקרע עם המון אוכל טעים ואיכותי בעמדות המזון לבחירה. עמדות שווארמה, מעורב, סביח וכל מה שתבחרו להפקת אירוע מושלם שחוגגת בת המצווה חלמה עליה !


מסיבת בריכה בקאנטרי קיבוץ גבעת השלושה

מחפשים הזדמנות לצאת משגרת האירועים הבסיסית שלרוב קורית באולמות מועדונים, וילות או בגני אירועים ?  מסיבת בריכה היא ללא ספק הפתרון בשבילכם. מסיבת בריכה זהו אירוע ייחודי, בסביבה קצת אחרת, המתאימה לאירועים, כגון: חתונה, בת מצווה, בר מצווה, מסיבת קיץ נשף סיום תיכונים ומסיבות יום הולדת למבוגרים וצעירים כאחד.
אם חשבתם לערוך מסיבת בריכה תחת כיפת השמיים דעו כי כיום ניתן לערוך מסיבת בריכה ללא קשר לעונת השנה או מזג האוויר. השיקול האם לערוך מסיבת בריכה יכול להיעשות תוך ניתוק משיקולים חיצוניים כמו עונות השנה. תכנון מסיבות בריכה נראה לרבים כעניין פשוט אך לא כך הדבר, אם אתם מתכננים בקרוב מסיבת בריכה יש לדאוג למגוון פרטים לאירוע מוצלח במידה והפקת מסיבת הבריכה נראית לכם פרויקט מורכב כדאי לשקול השכרה של מפיק מסיבות מקצועי, על מנת שתוכלו להתמקד בהנאה במסיבת הבריכה שלכם, ולהשאיר את כל הפרטיים הטכניים, התיאומים והלוגיסטיקה לבעל מקצוע, למפיק אירועים מקצועי. אנו בדניאל אטרקציות והפקת אירועים מציעים לכם את השירותים שלנו להפקת אירועים מרגשים ומוצלחים !  0522743383
 
 
מסיבת בריכה קאנטרי קיבוץ גבעת השלושה
מסיבת בריכה קאנטרי קיבוץ גבעת השלושה
מסיבת בריכה
מסיבת בריכה בקאנטרי קיבוץ גבעת השלושה