דף הבית >> מכונת גלידה אמריקאית להשכרה
 

מכונת גלידה אמריקאית להשכרה לאירועים

מכונת גלידה אמריקאית, אטרקציה מובילה במסיבות בת מצווה ובהפקות אירועים.המכונה היא מערכת פשוטה וקלה לתפעול. רק להכניס את בלילת הגלידה למכונת הגלידה להפעילה ולהמתין 10 דקות והגלידה מוכנה למזיגה לאורחים במסיבה. חשבתם כבר איזה דוכני מזון אתם מעוניינים להפעיל באירוע שלכם בנוסף בנוסף למכונת הגלידה האמריקאית? אצלנו בדניאל אטרקציות תוכלו למצוא מגוון מכונות מזון להשכרה עבור דוכני המשון שלכם באירועים. ברשותינו מכונות ברד להשכרה,מכונת פופקורן להשכרה, מכונת שערות סבתא או בשמה השני מכונת סוכר להשכרה, גם מפל שוקולד אנו משכירים ופלטת פנקייק להשכרה. מכונת וופל בלגי להשכרה הינה אחת מהמכונות למזון המושכרות ביותר בחברתנו. .

אז איך בעצם מיצרים גלידה ממכונת גלידה אמריקאית להשכרה לאירועים?


מכונת הגלידה האמריקאית היא מכונה מלבנית הבנויה ממתכת ומדפנות נירוסטה. בתוך המכונה יש גוף ערבוב ומערכת הקפאה. את מיכל הגלידה האמריקאית נמלא בבלילת גלידה אמריקאית איכותית. נפעיל את כפתור ההדלקה והמכונה תפעיל את גוף ההקפאה עד שיהיה בידנו בלילת גלידה מוכנה ! מכונת הגלידה האמריקאית היא בעצם מאוד פשוטה לתפעול ולא מצריכה שום ידע מוקדם. ניתן ליצור עימנו קשר טלפוני לקבלת מידע ופרטים נוספים. בעת השכרת מכונת הגלידה תקבלו כמובן הסבר אישי ושירות תמיכה טלפוני 24/7 למשך תקופת ההשכרה.

מהי כמות הגלידה שניתן להפיק ממכונת גלידה אמריקאית להשכרה?

חשוב לקחת בחשבון כי כמות הגלידה שמוציאה מכונת הגלידה אמריקאית תלויה במספר גורמים חלקם משתנים וחלקם קבועים. כמות הגלידה שניתן להפיק תלויה במיומנות המפעיל, בגודל גביעי הגלידה שבחרתם לאירוע, בכמות שנמזגה בגביעים וכו'. אז למה כדאי לכם להשכיר מכונת גלידה אמריקאית דווקא אצלנו דניאל השכרת ציוד לאירועים? כי כשצריך אותנו, אנחנו שם ! אנו בדניאל אטרקציות והשכרת ציוד לאירועים עובדים רק עם מכונות מזון איכותיות. מכונות הגלידה שלנו איכותיות ומקצועיות. לאחר כל השכרה של מכונת גלידה אנו מנקים ומתחזקים אותה עבור השוכר הבא של המכונה.  

מכונת גלידה אמריקאית להשכרה
מכונת גלידה אמריקאית להשכרה