דף הבית >> מכונת ברד להשכרה
 

מכונת ברד להשכרה

אצלנו בדניאל אטרקציות והשכרת ציוד לאירועים תוכלו למצוא מכונות ברד להשכרה במגוון גדלים מכונת ברד ראש אחד להשכרה, מכונת ברד שני ראשים להשכרה , מכונת ברד שלושה ראשים להשכרה. המכונות שלנו מתחוזקות ברמה הגבוהה ביותר לפרטים ומידע נוסף: דניאל אטרקציות.
 

אז איך בעצם מכינים ברד במכונת הברד להשכרה?

ברד הינו משקה קר בעל מרקם חצי קפוא. בדרך כלל מכיל הברד תרכיז בטעמים שונים. באמצעות מכונת הברד ניתן לייצר ברד בטעמים מגוונים . הטעמים הפופלאריים ביותר במסיבות ואירועים הם טעמי הפירות - תות, מנגו, ענבים, לימון, פסיפלורה, תפוזים ועוד. יש כאלו המשלבים חלב על מנת להעשיר את הטעם של הברד. כל משקאות האייס נשמרים בטמפרטורה של מינוס 5 מעלות צלזיוס. הרבה אנשים מעדיפים לשכור מכונות ברד כאטרקציה באירועים מאחר והן קלות מאוד לתפעול. כל שעליך לעשות הוא  להוסיף מים לתרכיז. מרקם הברד חביב מאוד על האורחים. תחושת וטמפרטורת פתיתי הקרח מצננים את החוגגים ובמיוחד בחודשי הקיץ החמים.  הברד נשאר במרקם מיוחד לאורך זמן ובזה ייחודו.
 
אירועים לילדים הם תמיד חוויה משמחת. לראות את הילדים שלנו גדלים בכזו מהירות מעניקה לנו סיפוק אדיר . אזה מה יותר כיף עבורנו מלארגן להם אירוע מוצלח כמו שרק חלמו. השכרת מכונת ברד לאירועים היא ישום חלק מהפינוקים ההכרחיים בכל אירוע. מכונת ברד מרענן את הילדים במסיבה ומעניק להם אנרגיות לשמוח עוד ועוד.
 
מכונת ברד להשכרה